Zima w górach

Dom pielgrzyma Częstochowa, Noclegi, Spływ Czarną Hańczą Możliwość komentowania Zima w górach została wyłączona 198

rp_urlop15.jpgOstatnia łagodna zima rozpaliła najwyraźniej w ludziach potrzebę realizowania się w wędrówkach wysokogórskich. Tyle tylko, że nie wzięli oni chyba pod uwagę zmiany temperatury w ciągu ostatnich dwóch dni i uznali, że to jest najlepszy czas na to, by turystyka wysokogórska była realizowana bez przeszkód.

W efekcie nie ma dnia, by media nie donosiły o wypadkach śmiertelnych i ludziach, którzy spadli z wysokich partii Tatr. No i tu się pojawia pytanie – a może zakazać chodzenia po górach w pewnych okresach? Bo jeżeli do ludzi nie dociera, że turystyka wysokogórska to nie jest bułka z masłem i wyłażenie w Tatry skaliste to obecnie nie jest najlepszy pomysł, to może by im to uniemożliwić? Bowiem skoro ludzie tracą instynkt samozachowawczy i nie potrafią sami się ogarnąć, to może trzeba im w tym pomóc?
Chodzenie po górach jest naprawdę świetną sprawą, niemniej jednak turystyka wysokogórska to nie to samo, co spacery po lasach i połoninach. Może grozić śmiercią lub kalectwem i nie jest to żart.

Zima w górach
1 vote, 5.00 avg. rating (92% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu