Wymarzone wakacje

Dom pielgrzyma Częstochowa, Sala Weselna Żywiec, Turystyka Możliwość komentowania Wymarzone wakacje została wyłączona 183

rp_hobby16.jpgZaczęłam właśnie planować wakacje. Nie mam zbyt wiele pieniędzy, ale też wymagania również mam dosyć skromne. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby wypocząć w ciszy i spokoju. Dlatego też tradycyjna turystyka, wyjazdy autokarem z całą masą ludzi i wspólne zwiedzanie raczej nie wchodziły w grę.
Skupiłam się bardziej na jakichś małych ośrodkach, oferujących wypoczynek w małym pensjonacie czy domku. Jednak nie umiałam się zdecydować na żadne konkretne rozwiązanie. Potem z kolei odkryłam, że mogłaby mi pomóc na przykład agroturystyka czy coś podobnego. Jakoś tak kojarzyło mi się to z kameralnością i spokojem.
Zdecydowałam się na jedną z ciekawszych ofert na północy Polski. Miało być małe gospodarstwo ze zwierzętami i laskiem niedaleko. Jechałam z duszą na ramieniu. Okazało się, że rzeczywiście obietnice zostały spełnione, a nawet, mam wrażenie, było lepiej niż obiecywano. Wydaje mi się, że taka forma wyjazdów, czyli turystyka prywatna i w spokojne miejsca zostanie moją ulubioną na zawsze.

Wymarzone wakacje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, laweta Golub-Dobrzyń, sprzedaż zestawów igłofiltrów, geodeta Chełmża, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14