Wyjazd na wakacje

Dom pielgrzyma Częstochowa, Podróże, Spływ Czarną Hańczą Możliwość komentowania Wyjazd na wakacje została wyłączona 60

podroze (57)Ostatnie wakacje spędziliśmy naprawdę niesamowicie. Oboje z mężem lubimy jeździć i zwiedzać nowe miejsca, a w sumie można nawet powiedzieć, że turystyka jest naszą wspólną pasją. Dlatego też starannie planujemy wyjazdy i zawsze staramy się zobaczyć coś nowego.

Naszym ubiegłorocznym planem był wyjazd na jakąś maleńką wieś, gdzie moglibyśmy odpocząć odcięci niejako od cywilizacji. Oczywistym wyborem okazała się agroturystyka, bo tylko takie miejsce mogło stanowić odpowiedź na nasze potrzeby. I rzeczywiście, znaleźliśmy wspaniałe miejsce na Mazurach, zatem to miał być cel naszej podróży.
Na miejscu okazało się, że jest tak pięknie, jak pokazywała to strona internetowa, a w dodatku nasi gospodarze są przemiłymi ludźmi. Spędziliśmy tam urocze trzy tygodnie, wciąż odkrywając coś nowego. Gospodarze, dla których turystyka również stanowiła pasję, podpowiadali nam, co warto zobaczyć i gdzie pójść. Kiedy trzeba było pojechać gdzieś dalej, również mogliśmy liczyć na ich pomoc. To były wspaniałe wakacje.

Wyjazd na wakacje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Primacon przenośniki rolkowe, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, taśmy transportowe Primacon, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, laweta Golub-Dobrzyń, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Szamba Betonowe Ropczyce