Turystyka kulinarna

Eventy prozdrowotne, Podróże, Spływ Czarną Hańczą 1 komentarz do Turystyka kulinarna 163

turystyka (1)Wielka popularność, jaką cieszy się ostatnio gotowanie i sztuka kulinarna, ma swoje przełożenie także w zupełnie innej z pozoru branży, jaką jest turystyka. Zachęceni przez rózne programy telewizyjne ludzie coraz chętniej decydują się na podróże w poszukiwaniu nowych smaków.

Te kulinarne podróże mają dwojakie oblicze. Niektóre osoby chcą odkrywać nowe połączenia smakowe, coś nowego i obcego. Interesuje ich turystyka w kierunkach egzotycznych, gdzie używa się całkowicie odmiennych składników niż w kuchni polskiej. Popularne wycieczki dla takich poszukiwaczy przygód mogą odbywać się na przykład do krajów azjatyckich, do Tajlandii czy Japonii. Dla nich najważniejszy jest element zaskoczenia na podniebieniu i nie boją się próbować nowości.

Ale turystyka gastronomiczna ma też drugą twarz. Są smakosze, którzy poszukują zapomnianych smaków kuchni polskiej i tradycyjnych receptur z najlepszych składników. Takim osobom nie przeszkadzają podróże na drugi koniec Polski tylko po to, aby skosztować jakieś wyjątkowe danie przygotowywane wyłącznie w danym regionie.

Turystyka kulinarna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, gabloty szklane Paraga Centrum, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Lampa wisząca Gracia 40cm, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13