Skoki tandemowe

Loty Wrocław Liverpool, Noclegi, Teambuilding na statku Możliwość komentowania Skoki tandemowe została wyłączona 34

skoki-tandemowe-6Jeżeli zastanawiasz się na oryginalnym prezentem dla drugiej osoby to skoki tandemowe będą strzałem w dziesiątkę! Skok taki to niesamowite przeżycie, które na pewno pozostanie w pamięci na bardzo długi czas.
Wiele osób mogłoby zapytać czym w zasadzie jest ten skok tandemowy? Odpowiedź jest prosta: niczym innym jak skok ze spadochronem, w którym biorą udział dwie osoby podczepione do siebie. Osoba zainteresowana skokiem oraz jego pilot, który bezpośrednio przypięty jest do tandemu (spadochronu). Aby przygotować pasażera do skoku wystarczy krótki ok 15 minutowy instruktaż, w którym zawarty jest przebieg skoku. Nie może także zabraknąć skoku na próbę czyli „na sucho”. Dzięki takiemu przygotowaniu pasażer będzie świadomy wszystkiego co może wydarzyć się w chmurach.
Skoki tandemowe zostały stworzone po to by móc je wykonywać bez zbędnych badań lekarskich i  kursów spadochronowych. Plusem takiego skoku jest wyszkolenie pilota, który nawet jeśli pasażer zapomni wyuczonych zachowań to ten poradzi sobie indywidualnie z każdą sytuacją.

Inne nasze wpisy o turystyce i podróżach:

Skoki tandemowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, armatura łazienkowa Dornbracht, tanie taxi ketrzyn, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100