Rejs rzeką Nestos

Hobby, Loty Wrocław Liverpool, Warszawa Trapani Loty Możliwość komentowania Rejs rzeką Nestos została wyłączona 62

urlop (6)Gdy jest się w Grecji, nie można pominąć tak wspaniałej okazji, jaką jest rejs po Nestos, a szczególnie rejs po jego przełomie. Ta rzeka sprawia, że nasze spojrzenie na naturę nabiera nowego wymiaru. I słusznie.

Nestos jest rzeką położoną w wyjątkowej okolicy. Dlatego też turystyka w tym regionie staje się coraz bardziej popularna. Rzadko jest bowiem okazja z daleka od miasta i wsi, móc zanurzyć się w pięknie przyrody. A ten region takie możliwości właśnie daje. A gdy już wsiądzie się w łódkę, ma się ochotę pozostać w niej do końca świata. Przyrodniczo i krajobrazowo to właśnie ten zakątek Grecji jest najciekawszy. A co w nim urzeka? Początkowo, gdy rejs zaczyna się w dole rzeki, ogromne wrażenie robią białe piaszczyste plaże. A gdy płynie się ku górze, zaczynają one się zacierać, a oczom ukazują się kolejne skały tworzące wapienny kanion, którego kolejne odcinki pokrywane są wspaniałymi roślinami. Soczysta zieleń wijąca się niczym wstęga w ciszy szumiącej rzeki wydaje się być magiczna.

Inne nasze wpisy o turystyce i podróżach:

Rejs rzeką Nestos
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Dębki kalendarz imprez 2016, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, wynajem zestawów igłofiltrów, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, sprzedaż igłofiltrów elastycznych, mezoterapia vivaderm, przenośniki rolkowe Primacon, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, gabloty szklane Paraga Centrum