Noclegi w górach

Noclegi i jedzenie w Dębkach, Turystyka Możliwość komentowania Noclegi w górach została wyłączona 86

Noclegi w gorach (2)Na wakacjach nie byłam od dobrych 9 lat. Nie na wyjeździe weekendowym bo to się zdarzało, ale na porządnym 14 dniowym wyjeździe, gdzie można zapomnieć o problemach i rzeczywiście wypocząć. Ostatnio Antek zabrał mnie co prawda nad morze na weekend, ale tam  zdążyłam się ledwie wyspać. Morze mamy blisko, ze 2 h jazdy autem będą, wiec zawsze na weekend można wyskoczyć.
We wrześniu roku ubiegłego postanowiłam, że w tym roku będzie inaczej. Jedziemy w góry. Minimum 10 dni. Plus dojazd. Minimum 10 dni na miejscu. W październiku postawiłam skarbonkę w kuchni i postanowiłam, że wszystkie 5 złotówki będziemy tam wrzucać. Nie stać mnie było na wydanie raptem 2000 zł. Odkładaliśmy solidnie. W marcu postawiłam drugą skarbonkę, większą. W kwietniu zrobiłam już rezerwację na noclegi w górach, żeby było taniej i miejsce było odpowiednie.
Urlop mieliśmy już zarezerwowany w styczniu.
Przyszedł wrzesień, mój ukochany czas na góry. Spakowaliśmy się i pojechaliśmy. Tak to było to czego nam było potrzeba. To były moje wakacje życia. Idealne. Chociaż za rok mam w planach Alpy.

Noclegi w górach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, mezoterapia vivaderm, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, armatura łazienkowa Dornbracht, usługi dźwigowe żagań, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa