Niedoceniany Białystok

Hobby, Noclegi i jedzenie w Dębkach, Spływ Czarną Hańczą Możliwość komentowania Niedoceniany Białystok została wyłączona 55

rp_wczasy6.jpgBiałystok to miasto, które liczy 300 tys. mieszkańców i jest stolicą województwa Podlaskiego. Choć uchodzi w oczach niektórych za miasto zacofane – będące niejako emanacją terminu B – to należy tu szczerze odnotować, iż w ostatnich latach sporo się tam zmieniło, a i tak – nawet przed laty – pokutujące mity na temat tego ośrodka miejskiego były co najmniej przesadzone.

W Białymstoku do zwiedzania mamy masę niedocenianych, turystycznych atrakcji. Zabytkowy ratusz i świeżo odrestaurowanym Rynek (dokładnie Rynek Kościuszki) stanowią jedynie swoisty wierzchołek góry lodowej. Albowiem tuż za tymi zabytkami nie można tu zapomnieć m.in. o: Pałacu Branickich, Kościele Św. Rocha, Katedrze zwanej Kościołem Farnym czy też unikatowym Kościele Św. Wojciecha.

W Białymstoku turystyka wypoczynkowa również jest możliwa, a to za sprawą chociażby plaży, mieszczącej się w dzielnicy o nazwie Dojlidy. Ostatnio przeszła ona generalny remont i doprawdy jest tam co oglądać, nie mówiąc już o możliwości pływania.

Jeźdźmy zatem do Białegostoku i sprawdźmy to wszystko sami.

Niedoceniany Białystok
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, sprzedaż igłofiltrów elastycznych, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Amplituner AV Yamaha RX-A750