Co to jest praca au pair

Pojezierze suwalskie noclegi, Rekreacja, Spływ Czarną Hańczą Możliwość komentowania Co to jest praca au pair została wyłączona 95

rp_zdjecie11.jpgProgram pracy au pair powstał w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Początkowo au pair był typowym programem młodzieżowym, który zakładał przyjęcie młodych ludzi z innych krajów przez rodziny potrzebujące opiekunki do dziecka. W zamian za pomoc w wykonywaniu drobnych prac domowych i opiece nad dziećmi, rodziny te oferowały osobom korzystającym z tego typu pracy zakwaterowanie, wyżywienie i niewielkie kieszonkowe. Na takim rozwiązaniu korzystały obie strony: rodziny zyskiwały potrzebną pomoc w domu, a młodzież miała możliwość zobaczenia i poznania innego kraju, a także nauczenia się języka obcego.
Program au pair bardzo szybko stał się ogromnie popularny zarówno wśród rodzin zapraszających, jak i wśród młodzieży i przeniósł się też na inne kraje.
Obecnie z programów typu au pair, czyli wyjazdów łączących pracę z nauką języka obcego korzystają też osoby dojrzałe, nie mogące znaleźć pracy we własnym kraju. Program ten jest dla nich możliwością nauczenia się języka obcego i znalezienia pracy za granicą.

Co to jest praca au pair
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20