Business View w Mapach Google – program dla Hoteli

Noclegi i jedzenie w Dębkach Możliwość komentowania Business View w Mapach Google – program dla Hoteli została wyłączona 7

Od 2 lat w Polsce działa projekt Business View w Mapach Google ( wcześniej zdjęcia firmowe Google) z którego od sierpnia 2014 został wyodrębniony projekt dla obiektów noclegowych. Projekt jest coraz bardziej popularny a realizacji w firmach również obiektów hotelowych przybywa. Poniżej kilka informacji na temat zmian wprowadzonych w projekcie dla Obiektów Noclegowych.

Czym wyróżnia się ten projekt?

Najistotniejsza zmiana to stworzenie osobnych spacerów dla wybranych miejsc – mikro-spacerów.

Dzięki mikro-spacerom nie ma konieczności wykonywania dużej ilości panoram sferycznych po korytarzach i miejscach mało ciekawych. Odstęp maksymalny pomiędzy punktami to nadal 4 metry przy większych przestrzeniach nawet do 6 metrów.

Wymagane obszary jeżeli takie występują w obiekcie:

Minimum 2 rodzaje pokoi

Lobby/Recepcja

Restauracja (Musi być własnością hotelu)

Centrum Fitness

Basen

Bar

Hol

SPA

Korzyścią dla klientów obiektów noclegowych jest bardzo realistyczne przedstawienie przestrzenie w tego typu obiektach. Obowiązkowo w pokojach fotografowane są łazienki i jeżeli jest taka możliwość to widok z balkonu. Dzięki tej technologii łatwo będzie im ocenić wielkość pomieszczeń.

Apartament w Hotelu Copernicus

Autor: Rekomendowany Fotograf Google Radosław Sobik

Tak jak i inne narzędzie internetowego potentata wirtualny spacer w technologii Google Street View należy do najbardziej elastycznych narzędzi tego typu. W sposób łatwy można go umieścić na stronie internetowej w poście na blogu w zakładce na facebook’u wybrany przez nas widok – przykładowo prezentując ten sam apartament możemy wybrać inny widok czy też inną panoramę prezentującą to pomieszczenie.

Wiemy jak bardzo popularna jest usługa Street View, każdy z nas z niej już korzystał przeglądając znane nam okolice. Publikując spacer jeszcze bardziej zaangażujesz klientów przebywających na twojej stronie internetowej, sesja wizyt znacząco się wydłuży zauważysz jak internauci wracają na twoją stronę.

Inne nasze wpisy o turystyce i podróżach:

Business View w Mapach Google – program dla Hoteli
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Lampa wisząca Gracia 40cm, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Primacon przenośniki rolkowe