Atrakcje Trójmiasto

Przewozy do Niemiec Kraśnik, Turystyka Możliwość komentowania Atrakcje Trójmiasto została wyłączona 70

Co zwiedzić w Trójmieście?

Trójmiasto to potoczna nazwa aglomeracji, która zawiera w sobie trzy nadmorskie miasta – Gdańsk, Gdynię i Sopot. Jeśli wybieramy się w ten region to atrakcje mamy gwarantowane, ale warto wcześniej rozplanować sobie cały pobyt, by zobaczyć wszystko co w tym pięknym miejscu jest najważniejsze dla turystów.
Warto sprawdzić, jakie atrakcje Trójmiasto nam gwarantuje? Na brak rozrywki nie będziemy narzekać. Miejsce dla siebie znajdą tutaj spacerowicze, osoby nastawione na imprezowanie, a także wszyscy Ci, którzy chcą wypocząć na pięknych plażach. Obowiązkowym punktem wycieczki do Sopotu powinno być słynne molo oraz „Monciak”, czyli główny miejski deptak, gdzie zawsze coś się dzieje. Jeśli chodzi o Gdynię to trzeba zobaczyć piękne orłowskie klify, oceanarium znajdujące się w centrum miasta, czy port ze słynnymi okrętami – Darem Pomorza i ORP Błyskawica. W Gdańsku będą miały co robić szczególnie osoby nastawione na zwiedzanie, ponieważ znajdują tutaj zabytkową miejską starówkę, wśród której można odszukać średniowieczną zabudowę miasta. Obiektem o szczególnym znaczeniu jest gdański Żuraw, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa czy Katedra w Oliwie. Wieczorem można natomiast spacerować malowniczo oświetlonym brzegiem Motławy. Oczywiście w każdym z trójmiejskich miast znajdziemy bardzo różnorodne plaże, od szerokich miejskich po nieco bardziej dzikie zakątki położone na obrzeżach. Całe Trójmiasto jest bardzo dobrze skomunikowane – oprócz samochodu można poruszać się tutaj szybką koleją miejską czy komunikacją autobusową.

Atrakcje Trójmiasto
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)

Related Articles

Gdańsk atrakcje turystyczne nad morzem i ciekawe miejsca - http://atrakcje-nad-morzem.eu/

Search

Back to Top

Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, geodeta Chełmża, separator koalescencyjne z bypassem, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, depilacja laserowa n25, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych